,

Biała szata do chrztu len z koronką

69,00 (z VAT)

Biała szata do chrztu len z koronką

Szata chrzcielna  wykonana ręcznie szydełkiem z lnianego płótna  z białych bawełnianych nici.

 

Biała szata do chrztu len z koronką

Biała szatka jest nieodzownym elementem obrzędu sakramentu chrztu świętego. Każdemu dziecku  podczas chrztu zostaje nałożona biała szata  symbolizująca oczyszczenie z grzechu, czystość niewinność, jedność z Chrystusem. Jest zatem bardzo ważnym elementem tego wielkiego wydarzenia.

Każdy rodzic chce, by  ta chwila była szczególnie  piękna i uroczysta, dlatego przygotowuje komplet potrzebnych rzeczy, ubranek dla dziecka i  akcesoriów w ulubionym stylu i w najwyższej jakości. Ubranko, biała szatka, świeca, okapnik- profitka   często są wykonywane specjalnie dla Maleństwa, by potem stanowiły pamiątkę na całe życie.

Ta piękna  biała szatka, którą proponuję  jest wykonana przeze mnie ręcznie z lnianego płótna i białych bawełnianych nici.  Szatka jest wykonana w 100% ręcznie.  Szydełkowałam koronkę wokół  kwadratowego kawałka białego płótna i ręcznie haftowałam złotymi nićmi krzyżyk.

Kształt szatki- tradycyjna serwetka kwadratowa.

Biała szatka niemowlęca  do chrztu ma jeden  rozmiar- kwadrat  o boku około 22- 23 cm.

Zapraszam również do  obejrzenia innych szatek  i akcesoriów do chrztu.

Szatka ze zdjęcia została sprzedana, ale zrobię  podobną. Każda następna  może być odrobinę inna,  ze względu na to, że jest robiona ręcznie.  Czas oczekiwania na realizację około3-5 dni roboczych.

Jeśli jest potrzeba, by szatka była personalizowana- przed zakupem zapraszam do kontaktu. Za dodatkową opłatą wyszyję, również ręcznie, imię dziecka i datę chrztu.

Biała szatka jest w pudełku, by mogła pozostać w idealnym stanie na całe życie dziecka.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Może spodoba się również…

Shopping Cart