Druty na START!

97,00 (z VAT)

Druty na START! Kurs nauki robienia na drutach dla mamy i dziecka. Razem zrobicie kotka na drutach.

Nauczę Cię robić na drutach.

Zrobisz swojego pierwszego kotka na drutach! 

Twoje dziecko z Tobą będzie działało.

 

  Dla kogo jest ten kurs?

Kurs jest przeznaczony dla kobiet, które chcą wydobyć na światło dzienne zakopane w dzieciństwie talenty i pasje, rozwinąć je.

Dla kobiet, które nigdy nie dziergały albo chcą to sobie przypomnieć.

Dla kobiet, które chcą ciekawie spędzać wolny czas.

Dla mam, którym zależy na kreatywnym manualnym i umysłowym rozwoju dziecka.

Dla rodziców, którym na sercu leży głęboka, dobra  relacja ze swoim dzieckiem.

Dla kobiet, dziewczyn, (chłopaków TEŻ!:),  którzy  marzą o tym, by umieć robić na drutach.

Jakie korzyści przyniesie Wam (czytaj Tobie i Twojemu dziecku) ten kurs?

  • Ty  będziesz miała czas na odkopanie swoich pasji, przypomnisz sobie lub nauczysz się podstaw robienia na drutach, zrelaksujesz się;
  • Twoje dziecko zobaczy, co to jest pasja i być może złapie bakcyla i też nauczy się robić na drutach;
  • Ty i Twoje dziecko będziecie mimochodem poprawiać sprawność motoryczną rąk;
  • Będziecie bezwiednie ćwiczyć koncentrację na zadaniu;
  • Będziecie się rozwijać kreatywnie;
  • Zrobicie wspólnie pierwszą rzecz na drutach;
  • Będziecie się razem świetnie bawić

 Po zakupie  otrzymasz dokument DO POBRANIA z opisem kursu, planem działań,  z linkami  do filmów instruktażowych i treści w pdf, by Krok po kroku  działać we własnym czasie i tempie.

 

Kurs podzielony jest na  4 MODUŁY/ tygodnie. Otrzymujesz filmy i  i materiały tekstowe i fotograficzne  z informacjami  co i jak zrobić ,  podpowiedzi  i instrukcje krok po kroku. Wszystko  dostosowane do Ciebie i Twojego dziecka.

1 Moduł– opowiem wszystko o drutach i włóczkach, w co się zaopatrzyć, by zrobić kotka.

2 Moduł– pokażę jak zabrać się za druty i za włóczkę, by coś z tego wyszło, poznasz  części składowe do zrobienie kota, nauczysz się nabierać oczka na druty i je przerabiać.

3 Moduł– nauczysz się, jak zakończyć robótkę, by się nie pruła, będziesz utrwalać dzierganie oczek prawych i zrobisz 2 części kotka,

4 Moduł– będziemy „wykańczać” kotka, nauczysz się, jak złożyć, zeszyć i wypełnić kotka. Będziemy świętować Wasz sukces- możecie się razem bawić własnoręcznie zrobioną zabawką.

Po 4 tygodniach : UMIECIE ROBIĆ NA DRUTACH i macie swojego kota!

Pracujecie w swoim czasie, dogodnym dla siebie, bo dostęp do materiałów macie na okrągło, bez przerwy przez cały rok.

Zapraszam Was  na  kurs wideo nauki robienia na drutach dla początkujących.

 

-„Mamo, ja chcę mieć swojego kota” –

Słyszysz te słowa jak mantrę po każdej bajce, w której występował kot.  Czy to  był Garfield, czy Tom, czy  Pankracy z  Filemonem,  kot w butach, czy jeszcze inny? A może ten rzeczywisty z sąsiedztwa, którego co i rusz spotykacie? Pewnie Twoje  chciałoby mieć żywego,  swojego, własnego, do przytulania, do zabawy. ..

I pewnie gdyby nie ta okropna alergia, duszności, kaszel  i non stop zatkany nos Twojego dziecka,  jakiś mały żywy towarzysz doli i niedoli zamieszkałby z Wami, pomruczał na dobranoc i połasił się,  w dzień, poskakałby za nitką, pozwolił się pomiziać… A tak, tylko wysłuchujesz żalu swojej pociechy i  też Ci żal, że jest tak a nie inaczej.  Zamyślasz się…  i w wyobraźni widzisz, jak mogłoby  być cudownie wesoło z takim kociakiem, gdyby nie to wszystko…

Proponuję Wam  rozwiązanie tej patowej sytuacji.  Ten kot na 100 procent  nie spowoduje żadnego duszącego kaszlu ani nawet kichnięcia!

Zrobicie wspólnie kotka na drutach. Tak!  Wspólnie, bo i Ty i Twoje dziecko  możecie się  nauczyć robić na drutach i w 4  tygodnie Waszymi  wspólnymi siłami z moją pomocą  powstanie kot, który będzie miał wszystkie koty pod sobą!

To będzie Wasz własny, przemiły, mięciutki  i przytulaśny  kotełek. Sami zdecydujecie, który bohater bajek   wyskoczy Wam z rąk!

Wasze wspólne robienie poszczególnych części i potem łączenie ich w całość da wam mnóstwo radości. Będziecie wzmacniać swoje więzi, budować  wzajemne relacje, rozwijać sprawność ruchową rąk  a to działanie jest mega ważne w rozwoju sprawności funkcjonowania mózgu w każdym wieku.  Nie wiem czy wiesz, ale podczas dziergania na drutach  mózg  samoistnie skupia  się  na zadaniu, więc automatycznie  ćwiczy  tę sprawność, tak ważną w życiu. I mimochodem   rozwijacie pokłady kreatywności w sobie. Tyle dobrego (a to tylko odrobina z rzeczywistych dobrodziejstw) wynika z prostego działania z drutami w rękach. Pozwól sobie i swojemu dziecku na tę odrobinę szczęścia więcej! I po 4 tygodniach usłyszysz –” Mamo, jaki cudowny ten nasz kotek”.

Nawet jeśli ta historia nie jest o Tobie i Twoim dziecku,  nawet, jeśli nie masz dzieci, a masz ochotę kotka sobie zrobić- czemu nie!  Zapraszam!

 

Co o kursie powiedziały  uczestniczki poprzedniej edycji?

 

Iwona: ” Świetny kurs do nauki podstaw robienia na drutach. Wszystko dokładne opisane i pokazane na filmikach. Polecam serdecznie. „

 

Małgosia: ” Kurs jest super sprawą dla tych, co chcą nauczyć się nowej, relaksującej umiejętności, która daje dużo satysfakcji. Prowadząca ma bardzo cierpliwe podejście i dokładnie wszystko tłumaczy, precyzyjnie jest też pokazane do kamery. Bardzo mi to pomogło. Jestem bardzo zadowolona i polecam serdecznie na chwilę wytchnienia i widzę, że dzieci niezależnie od płci, są bardzo zainteresowane. Warto dać im przykład, jak twórczo i z satysfakcją można spędzić czas, rozwijając się i odprężając jednocześnie. Bardzo dziękuję za wielkie zaangażowanie, dużą aktywność w mediach i precyzję przekazu. Gratuluję i życzę wielu sukcesów w kolejnych projektach.

 

Dorota: „Tak dokładnych i zrozumiałych instrukcji robienia na drutach trudno znaleźć na YouTube, a w kursie wszystko jasno wytłumaczone. A nawet, jak ktoś ma problemy z czymś, to zawsze może się dopytać i uzyskać odpowiedź.

 

Asia: „Nauka robienia na drutach od A do Z. Od zbierania oczek przez przerabianie po zamykanie. Kiedyś robiłam na drutach i coś o tym widziałam, a jednak na kursie dowiedziałam się nowych rzeczy. Kurs to doskonała okazja na tworzenie wspólnie z dzieckiem. Radość ze zrobionego kota jest bezcenna.

 

Maria: „Z czystym sumieniem polecam, nawet ja – gdzie dla mnie druty to taka czarna magia była i nie wierzyłam że cokolwiek z tego wyjdzie, to udało nam się zrobić kotka, drugi na pewno wyjdzie jeszcze ładniejszy! Wszystko fajnie wyjaśnione, odpowiedzi na każde nurtujące pytanie również uzyskane, córka ma nowego przyjaciela a ja spokojną głowę, że spełniłam jej marzenie :D”

Magdalena: „Bardzo polecam. Jasno wytłumaczone że dziecko rozumie. W książkach jest sucha teoria a tutaj pytania nie pozostaje bez odpowiedzi i wszystko wtedy staje się prostsze”

Zapraszam do wspólnej przygody:)

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Shopping Cart