, , ,

Etykietki do prezentów na święta

2,00 (z VAT)

Etykietki do prezentów na święta

Zawieszki, bileciki do prezentów świątecznych, ręcznie  szydełkowane  z choinkami  i  gwiazdkami. Są idealne do personalizacji prezentów.

Etykietki do prezentów na święta

Szydełkowane  dekoracje prezentowe, etykietki do  spersonalizowania  prezentów choinkowych, etykiety na prezenty świąteczne ręcznie robione.

Szukasz ciekawych i oryginalnych etykietek do prezentów?

Przygotowujesz prezenty, wkładasz w to całe swoje serce i teraz  szukasz ciekawych i oryginalnych etykietek , by nie pomyliło się , co dla kogo ?   Te etykietki spełnią Twoje życzenie. Są niepowtarzalne. Każda jest inna a wszystkie z szydełkowanymi  elementami.  np. choinki z bombkami, płatki śniegu, gwiazdki.

Są  ręcznie wykonane przeze mnie i masz gwarancję, że nie będzie 2 identycznych, choć mogą być do siebie bardzo podobne.

Papierowe zawieszki prezentowe z choinką,  gwiazdą pięknie wpiszą się w magię Świąt.
Te karteczki dołączone przez Ciebie do prezentu sprawią Twoim bliskim wiele radości. Twoje prezenty dla bliskich będą jeszcze milsze.
Ręcznie robione świąteczne zawieszki prezentowe mogą nieznacznie różnić się od tych na zdjęciach, bo są ręcznie robione  a te ze zdjęcia już zostały sprzedane.
Wnętrze karteczek  jest puste, by wpisać  imię odbiorcy lub krótką dedykację. Zawieszka  wykonana z satynowej tasiemki.
Kolor tasiemki może być  kremowy, biały lub czerwony – proszę określić przy składaniu zamówienia, lub będzie losowo wybrany.

Rozmiar złożonej etykietki :  5 x 5 cm.

Czas oczekiwania na zamówienie wynosi około 1 tygodnia w zależności od ilości zamówionych sztuk.

Kolory na zdjęciach mogą być nieco inne w rzeczywistości.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Shopping Cart