Karta podarunkowa na 100 PLN

100,00 (z VAT)

Kategoria:

Karta podarunkowa do realizacji marzeń w sklepie Magnolia dziergana.

Ta  fizyczna karta podarunkowa  jest  doskonałym pomysłem na prezent świąteczny lub urodzinowy lub na jakąkolwiek inną okazję.

Karta prezentowa do sklepu  Magnolia dziergana sprawdzi się idealnie, gdy chcesz komuś bliskiemu podarować coś wyjątkowego, a nie do końca wiesz, co sprawi jej najwięcej radości. Wtedy najlepszym rozwiązaniem  jest właśnie podarowanie karty o wybranej wartości.

Karty podarunkowe mają wartość  do wyboru od  100 zł  do 300 zł. Ta akurat jest ta na 100 zł, ale inne wartości znajdziesz tu: karty podarunkowe 

Ta karta prezentowa jest przeznaczona na realizację marzeń tu, w sklepie internetowym Magnolia dziergana . Sprezentowanie  karty podarunkowej jest najlepszym wyjściem z trudnej sytuacji związanej z odpowiednim wyborem prezentu!

Karta jest fizyczna, i zostanie wysłana na Twój adres,  byś mógł / mogła wręczyć ją  osobiście , włożoną w ozdobną kopertę lub pudełko i przewiązaną kokardką- tradycyjnie w formie prezentu. Karta ma  indywidualny  kod, który  pozwoli na zakupy  wyrobów ręcznie robionych  tu, w sklepie internetowym. Niewykorzystana podczas jednych zakupów  kwota z karty pozostaje do wykorzystania podczas  kolejnych zakupów, więc nic nie traci osoba obdarowana a dodatkowo,  kupując, nie będzie musiała dopłacać za przesyłkę, bo  ta karta obejmuje całą kwotę zamówienia, łącznie z kosztami przesyłki.

Można też zrobić zakupy za  kwotę przewyższającą wartość karty podarunkowej, a  różnicę  dopłacić kartą lub przelewem.

 

Kupując tę kartę podarunkową możesz wybrać  inny wygląd karty. Po dodaniu do  koszyku wpisz w uwagach do zamówienia czy ma być karta zwykła, czy świąteczna:)

Po opłaceniu zamówienia otrzymasz wybraną kartę  wybrany adres.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Shopping Cart