e-Karta podarunkowa na 300 zł

300,00

Wybierz obrazek

  • Karta podarunkowa na 300 zł
  • Karta podarunkowa na 300 zł
  • Karta podarunkowa na 300 zł

Informacje o dostawie

DANE OSOBY OBDAROWANEJ (Tu karta zostanie wysłana)
TWOJE DANE
Kategoria:

Karta podarunkowa do realizacji marzeń w sklepie Magnolia dziergana.

Ta  e-karta podarunkowa  jest  doskonałym pomysłem na prezent świąteczny lub urodzinowy lub na jakąkolwiek inną okazję.

Karta prezentowa do sklepu  Magnolia dziergana sprawdzi się idealnie, gdy chcesz komuś bliskiemu podarować coś wyjątkowego, a nie do końca wiesz, co sprawi jej najwięcej radości. Wtedy najlepszym wyjściem jest właśnie podarowanie karty o wybranej wartości na realizację  tu, w sklepie.

Karty podarunkowe mają wartość  do wyboru od  50 zł  do 300 zł. Ta akurat jest ta na 300 zł, ale inne wartości znajdziesz tu: karty podarunkowe 

Kartę prezentową  na realizację marzeń można wykorzystać tu, w sklepie internetowym Magnolia dziergana .

Karta ma  indywidualny  kod, który  pozwoli na zakup  wyrobów ręcznie robionych  tu, w sklepie internetowym. Niewykorzystana podczas jednych zakupów  kwota z karty pozostaje do wykorzystania podczas  kolejnych zakupów, więc nic nie traci osoba obdarowana a dodatkowo,  kupując, nie będzie musiała dopłacać za przesyłkę, bo  ta karta obejmuje całą kwotę zamówienia, łącznie z kosztami przesyłki.

Można też zrobić zakupy za  kwotę przewyższającą wartość karty podarunkowej, a  różnicę  dopłacić kartą lub przelewem.

Sprezentowanie  karty podarunkowej jest najlepszym wyjściem z trudnej sytuacji związanej z odpowiednim wyborem prezentu!

Kupując tę kartę podarunkową możesz wybrać  inny wygląd karty, podajesz  imię i adres e- mail osoby obdarowanej, (bo tam zostanie mailem wysłana elektroniczna karta prezentowa).

Po opłaceniu zamówienia  obdarowana przez Ciebie osoba otrzyma mail z piękną kartą prezentową i wiadomością od Ciebie. Będzie mogła zrealizować  swoje marzenie.

 

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Shopping Cart