,

Kartka ślubna 3 białe róże

19,00 (z VAT)

Kartka ślubna 3 białe róże

Jedyna i niepowtarzalna Kartka ślubna z trzema białymi różami.

Kartka ślubna 3 białe róże

Jedyna i niepowtarzalna Kartka ślubna  z  trzema  białymi różami.

Ślub bliskiej osoby, to niepowtarzalna okazja, kiedy chcemy życzenia przekazać za pomocą pięknej, unikatowej, oryginalnie wykonanej i niecodziennej, czasem symbolicznej kartki  ślubnej, pasującej właśnie do tych osób, które będą brały ślub.

Ta subtelna  kartka wykonana jest w 100% ręcznie. Prosta  i zarazem oryginalna karteczka została ozdobiona różnymi elementami.  Na  tłoczonym  papierze z efektem płótna w kolorze kremowym  elementy ozdobne, to  piękne białe tekstylne różyczki z listkami,  każda z nich z ozdobną białą kokardką szyfonową. Różyczki  są ułożone na zielonej siatce.

Kartka na pamiątkę ślubu  z  napisem „Młodej Parze w Dniu Ślubu” jest bardzo subtelna,  przeznaczona dla ludzi o delikatnym usposobieniu.

Taka ręcznie robiona kartka zostanie pamiątką na całe wspólne życie dla Małżonków.  Oglądając tę cudną kartkę podarowaną i wypisaną życzeniami od  Ciebie rozweseli serca obdarowanych. Po latach  podczas przeglądania ślubnych pamiątek na pewno  przywoła  miłe wspomnienia tego uroczystego dnia i Ciebie. 

Wnętrze kartki jest puste, co pozwala na własnoręczne wpisanie osobistych  życzeń na ślub   lub włożenie wydruku.

Wielkość 10 x 15 cm, w komplecie z białą kopertą.

Zobacz również inne kartki ślubne tutaj

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Shopping Cart