Mikołajkowe skarpetki na krzesła opis wykonania

12,00 (z VAT)

Mikołajkowe skarpetki na krzesła – Opis wykonania

Kupując otrzymujesz plik  PDF zawierający dokładny opis ze zdjęciami, jak wykonać szydełkiem z włóczki Mikołajkowe czerwonych skarpetki na nogi krzesła.

Mikołajkowe skarpetki na krzesła opis wykonania

Ta oferta dotyczy zakupu pliku  PDF  zawierającego kompletny opis wykonania włóczkowych Mikołajkowych  skarpetek na nogi krzesła.

Wewnątrz  5 stronicowego pliku PDF znajduje się  dokładny opis krok po kroku jak szydełkować, by wykonać te  świetne świąteczne  skarpetki – ochraniacze podłogi dla swoich krzeseł, stołków  lub na prezent np. na święta  pod choinkę lub na parapetówkę.

Zostaniesz poprowdzona/ poprowadzony  dokładnie oczko po oczku tak, by komplet skarpetek pięknie wykonać i móc cieszyć się efektem własnej pracy.

Wykonanie skarpetek  wymaga podstawowej  umiejętności szydełkowania – trzeba wiedzieć jak wykonać magiczne kółko (magiczną pętlę), oczko ścisłe i półsłupek, półsłupek nawijany. Oczywiście, żeby szydełkować, trzeba mieć  potrzebne materiały i narzędzia. Jakie to materiały i narzędzia? – również  wszystko jest opisane.  Jeśli ich nie masz, możesz kupić gotowy zestaw do szydełkowania skarpetek z opisem i wszystkimi potrzebnymi materiałami i narzędziami TU. Zapraszam!

Tutaj  kupujesz  tylko plik PDF do natychmiastowego pobrania. Bezpośrednio po opłaceniu otrzymasz  możliwość pobrania pliku  na swój komputer.

Zobacz również inne wzory wykonania szydełkowanych przedmiotów.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Shopping Cart