Opis wykonania skarpetek na nogi krzesła

11,00 (z VAT)

Opis wykonania skarpetek na nogi krzesła

Ta oferta dotyczy  zakupu pliku PDF zawierającego kompletny opis wykonania szydełkiem  jutowych skarpetek na nogi krzesła.

Wzór, opis wykonania skarpetek na nogi krzesła

Ta oferta dotyczy zakupu pliku  PDF  zawierającego kompletny opis wykonania szydełkiem  jutowych skarpetek na nogi krzesła.

Wewnątrz  4 stronicowego pliku PDF znajduje się  dokładny opis krok po kroku jak szydełkować, by wykonać te  świetne skarpetki ochraniacze podłogi dla swoich krzeseł, stołków  lub na prezent np. na imieniny lub na parapetówkę..

Zostaniesz poprowdzona/ poprowadzony  dokładnie oczko po oczku tak, by wszystko pięknie wykonać i móc cieszyć się efektem własnej pracy.

Wykonanie skarpetek  wymaga podstawowej  umiejętności szydełkowania – trzeba wiedzieć jak wykonać magiczne kółko(magiczną pętlę), oczko ścisłe i pólsłupek.  Oczywiście, żeby szydełkować, trzeba mieć  potrzebne materiały i narzędzia. Jakie to materiały i narzędzia? – również  są opisane.  Jeśli ich nie masz, możesz kupić gotowy zestaw do szydełkowania skarpetek z opisem i wszystkimi potrzebnymi materiałami i narzędziami TU. Zapraszam!

Tutaj  kupujesz  tylko plik PDF do natychmiastowego pobrania. Bezpośrednio po opłaceniu otrzymasz  możliwość pobrania pliku  na swój komputer.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Shopping Cart